Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kepner-Tregoe

Metodologie Kepner-Tregoe pomáhá efektivně řešit složité situace, vyvarovat se chyb při řešení problémů a v důležitých rozhodnutích. Je považována za standard pro řešení široké škály kritických situací ve všech oborech. Rozpoznejte názory a domněnky od faktů a přidejte přesnost a rychlost do řešení problémů, rozhodování, určování priorit a řízení rizik.

Kepner-Tregoe

Myslete jasně! Metodika Kepner-Tregoe

Kepner Tregoe EDU

Metodika Kepner-Tregoe ® pro řešení problémů a racionální rozhodování podporuje přímočaré uvažování, schopnost proplout mezi úskalími složitých situací, jednat rozhodně a reagovat správně na nejsložitější situace, které stojí před vámi a vaší organizací.

Metodika Kepner-Tregoe ® pomáhá řešit složité situace efektivně, vyvarovat se chyb při řešení problémů a v důležitých rozhodnutích.

Metodika převádí „neviditelné“ a intuitivní přemýšlení na systematický postup, ve kterém platí fakta a nikoliv domněnky nebo chybné úsudky.

Postupy, které patří do této metodiky, jsou nezbytnými dovednostmi pro efektivní zvládání úkolů pro současné a budoucí vedoucí i samostatné pracovníky ve všech oborech.

Máte zájem dozvědět se víc? Celý článek o řešení konkrétních situací si můžete přečíst ZDE.