Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

EDU Trainings poskytuje na českém a slovenském trhu komplexní nabídku odborného IT vzdělávání v podobě technických a soft-skills kurzů, souvisejících vzdělávacích aktivit a certifikací pro IT profesionály.
 

Vzdělávací centrum EDU Trainings

Vzdělávací centrum EDU Trainings nabízí rozsáhlé portfolio vzdělávacích služeb v oblasti IT v České a Slovenské republice. Školení pro IT specialisty, technický personál i manažery jsou vedena odbornými certifikovanými lektory s bohatými praktickými zkušenostmi.

Více informací

Obecné informace

Doba konání kurzů, vybavení učeben, služby pro účastníky a další důležité informace se nachází v této kapitole.

Více informací

Jak se k nám dostanete

Naše Vzdělávací centrum je umístěno v centru Prahy.

Více informací

Náš tým

Seznamte se s týmem pohodových profesionálů, kteří se postarají o to, abyste získali znalosti a dovednosti, které potřebujete.

Více informací

Partnerství a autorizace

Vzdělávací centrum EDU Trainings je hrdým partnerem mnoha předních výrobců IT produktů, vzdělávacích organizací a autorizovaným poskytovatelem certifikačních testů.

Více informací